Oslavy založení SDH v obci Medlešice

1. července 2009 v 10:12 | Verča |  Závody
SDH Medlešice uspořádala v sobotu 27.6.2009 hasičské závody, které souvisely s oslavami založení místího sboru. My jako tým jsme přislíbili účast, ikdyž jsme ještě do poslední chvíle nevěděli, kdo pojede, nakonec jsme se ženy daly, s podporou dvou mužských, dohromady a zúčastnili jsme se.
Po příjezdu nás, hlavně naší velitelku, zaskočil fakt, že na místě nebylo žádné plato, žádná káď...Říkáte si: "Jak je to možné?" je tu třeba zmínit, že se závody konaly u rybníka, takže jsme veškerou vodu brali odtamtud. To jste měli vidět Lucku, jak s jejím vyděšeným výrazem hleděla na hladinu rybníka, která ji naháněla husí kůži. Protože právě ona, jako naše košařka, se v tom měla máchat

Celé závody proběhli ve duchu her. Závodníci si stoupli ke stolu a po odstartování měli vypít 3 dcl šumivého nápoje. U nás se pila voda, kofola ale také pivo.. Po vypití následovala dlouhá rovinka (tak 250 m) k připravenému náčiní, kde jsme vše sebrali a utíkali s tím, co to šlo. Na trati jsme vše pomalu ale jistě odhazovali a spojovali tak, jak to má býti.

Umístili jsme se už potřetí za sebou na prvním místě. Sranda byla veliká a i po skončení závodů jsme zde zůstali a poseděli.
Tady máte malou ochutnávku v podobě videa z prvního útoku..poslouchejte komentáře slečny v modré helmě..:)

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama