Memoriál Bohuslava Hrachoviny a O pohár starosty obce Staré Jesenčany

1. července 2009 v 9:49 | Verča |  Závody
V sobotu 30.5.2009 proběhly v naší obci tradiční hasičské závody. V mužské kategorii Memoriál Bohuslava Hrachoviny, v kategorii žen O pohár starosty obce a letos na nás vyšlo i pořádání závodů Okrsku č.3. Každý rok nám počásí přálo, ale tento rok byl vyjímkou, byla zima a pršelo. Ovšem i tento fakt některé týmy neodradil.

Každý rok se našich závodů zúčastní mnoho týmů a i letos tomu nebylo jinak. V mužské kategorii soutěžilo 15 týmů a vítězem se stala Čeperka, která svým výborným výkonem obhájila loňské prvenství. Jako největší překvapení celého dne se však staly domácí ženy, které obsadili v konkurenci dalších 2 týmů vynikající první místo, které nikdy za historii závodů ve Starých Jesenčanech neobsadily.
Soutež zde měly také děti. Závodilo se ve třech kategoriích a to starší žáci, mladší žáci a námi oblíbená přípravka. Naše starší žáci obsadili krásné 2. místo, když v tuhém boji podlehli kamarádům z SDH Jezbořice. Ovšem u mladších si to vynahradili..zaslouženě se na 1.místě umístili naši mladší žáci. Naše přípravka byla v kategorii sama. Ikdyž na startu někteří protestovali, po dlouhém přemlouvání vyběhli na trať a to třeba i se svými maminkami, babičkami nebo staršími kamarády..
Za náš okrsek postupují do okresního kola týmy: za muže SDH Třebosice a za ženy SDH Staré Jesenčany.
Vše probíhalo plynule, za což děkuji hlavně všem členům SDH Staré Jesenčany, kteří se starali o celý průběh konání soutěže. Děkuji také sponzorům celé akce a na závěr bych chtěla také poděkovat zejména naší zdravotnici, která byla v permanenci po celou dobu konání závodů...a že těch úrazů bylo...
Ještě jednou všem děkuji a příští rok se těšíme u dalšího ročníku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama