Starý Máteřov, okresní kolo

27. května 2009 v 21:06 | Verča |  Závody
OSH Pardubice ve spolupráci s SDH Starý Máteřov uspořádal ve dnech od 22.5 do 24.5 2009 okresní kolo v požárním sportu.
První den byly na programu úvodní štafety starších žáků. Úkoly zněly..vzít do ruky smotané hadice, přeskočit fingovaný vodní příkop, přeskočit překážku, prolést tunelem, nastříkat do terčů, ale hlavně poznat zadané značky a uvázat určené uzle. I přes "pár" chybiček jsme to zvládly..myslím si..že velice dobře...na to, že jsme to běhali poprvé..Domů jsme se dostali kolem osmé hodiny..ale to jsme byli asi jediný, kteří odjeli domů..zbytek totiž přespal ve stanech za místím fotbalovým hřištěm nebo u rybníka.
Sobota: sraz byl stanoven na sedmou hodinu ranní, před hasičárnou. Následoval přesun na místo konání...po příjezdu byly rozděleny pokyny a bylo rozlosováno pořadí..naše děti plny energie čekaly, až půjdou do akce..ale to ještě nevěděli, co je čeká.. ..
Po vykonání obou pokusů se dané manšafty přesunuly na štafetu druhou...Přestávku mezi pokusy obstarala družstva přípravek, kde jsme i my měli své zastoupení, v podobě dětí do 6 let.. Po odběhnutí štafet následovaly soutěže jednotlivců, kde skoro vše ovládli členové týmů z Čeperky a z Choltic.

Závěr celého dne obstaraly útoky všech zúčastněných týmů, kterým přihlížel i samotný hejtman parubického kraje, pan Radko Martínek.

Všechna naše družstva dopadla skvěle. Starší žáci skončili na 12. místě a mladší žáci na skvělém 9. místě.
Děkujeme všem vedoucím, rodičům, pořadatelům a rozhodčím..kterých tu bylo opravdu požehnaně..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama