O pohár obce Staré Jesenčany

21. září 2008 v 12:48 | Verča
V sobotu 20.9.2008 se uskutečnil, k příležitosti posvícení v obci, nultý ročník O pohár starosty obce Staré Jesenčany v kategorii děti.
Akce odstartovala ve 14:30 hod. slavnostním nástupem družstev.
Samotné závody začali běháním takzvaných dvojiček, po kterých následovala královská disciplína hasičského sportu - požární útok. Jako první se na startu objevilo domácí družstvo, družstvo "B". Po nich následovalo družstvo Jezbořic, Starého Máteřova a Starých Jesenčan "A". Jako třešnička na dortu přišel útok domácích dorostenek, které měli všem ukázat, jak se běhá pravý hasičský útok. I přes některé komplikace vše zvládly dobře.
Druhou sérii útoků začaly dorostenky, které zaběhly mnohem lepší čas, než předešlý útok.
Celou soutěž vyhrálo družstvo Starého Máteřova, které nepřijelo ve svém plném složení, stejně jako družstvo Jezbořic. Ovšem domácí děti rády zaskočily a pomohly svým kamarádům s útoky. Na druhém místě skončily domácí děti "B", na třetím Staré Jesenčany "A" a na tolik nepopulárním čtvrtém místě družstvo Jezbořic.
I přes napřízeň počasí se nás sešlo docela dosti.
Všem zúčastněným, sponzorům a pořadatelům děkujeme za přízeň a pomoc při konání nultého ročníku. Doufáme, že i příští rok se opět sejdeme v nemalém počtu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ládik Ládik | 21. září 2008 v 19:55 | Reagovat

Parádní závody, děkujeme za jejich uspořádání a příští rok snad naviděnou ;)

2 Hanka Hanka | E-mail | 17. října 2008 v 0:00 | Reagovat

Bylo to moc fajn , jen doufám že příští rok se nám lépe vydaří počasí, ,jinak si myslím ,že si to děti moc užily a to je hlavní :o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama